Lot 14
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (eind 19e eeuw)

Kippenvoerend meisje

olieverf op paneel, 23,5x19 cm, (in lijst: 36x31 cm)

Conditie: minieme craquelé, verder in goede staat