Lot 2
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (18e eeuw)

Een borrel na de jacht

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20,5x24,5 cm, (in lijst: 46x49 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, krasjes in de verflaag, eerdere restauraties en retouches