Lot 13
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Gekruisigde Christus

olieverf op doek, 80x49 cm, (in lijst: 91x61 cm)

Conditie: craquelé, retouches en oppervlaktevuil