Lot 25
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Europese School (19e eeuw)

Een raspaard

olieverf op doek, 54x67 cm, (in lijst: 71x84 cm)

Conditie: verkleurde retouches, zware wasbedoeking

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180