Lot 153
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hessel de Boer (1921-2003)

'Melkweg in Blaricum'

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 62.5x73 cm, (in lijst: 78x87.5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400