Lot 177
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Aat Veldhoen (1934)

Portret van een meisje

gesigneerd en gedateerd 'Veldhoen/IV 64' (rechtsonder)

potlood op papier, 47x31.5 cm, (in lijst: 48,5x33 cm)

Conditie: verkleuring van het papier, vlekje (rechtsboven), verder in goede staat

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80