Lot 149
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Gérard Altmann (1923-2012)

Plattelandsgezicht

gesigneerd en gedateerd 'Altmann 58' (linksonder)

olieverf op doek, 53.5x72.5 cm, (in lijst: 75.5x94 cm)

Herkomst: Kunsthandel M.L. De Boer, Amsterdam.

Conditie: minieme craquelé (middenrechts), afschaving aan de randen (middenonder), verder in goede staat

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80