Lot 707
Post-War & Contemporary Art and Design ONLINE
Theo Bitter (1916-1994), Sees Vlag (1934-2018), Hannes Postma (1938) and Aat Verhoog (1933)

een collectie van 4 losse grafieken, de werken van Bitter, Postma en Verhoog met potlood gesigneerd en gedateerd, alle genummerd, afmetingen tot circa 56x76 cm (alle zonder lijst)

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 160