Lot 43
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Antonie L. Koster (1859-1937) (9x)

Gevelsteen te Maastricht, De Maasbrug, Veere, 2x stadspoort, polderbrug; De Hoornbrug; Werth bij Gendringen; Molentje bij de Hoornbrug

waarvan twee gesigneerd 'A L Koster' (rechtsonder), alle getiteld (rechtsonder)

6x potlood op papier waarvan een zonder lijst, 2x houtskool op papier, 1x ets, 8x12 cm tot 28x21 cm

Conditie: tekeningen van Veere is enigszins vergeeld, verder in goede conditie

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80