Lot 180
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (20e eeuw)

Doorknippen van het Levensdraad

eerste gesigneerd en gedateerd 'nov. '65' (linksonder)

gouache op papier, 23x16 cm (3x), (in lijst: 41x76 cm)

Conditie: waterschade op het passe-partout, verder in goede staat

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20