Lot 179
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Karel Sirag (1948)

Landschap

gesigneerd en gedateerd 'AD: 1977/Fecit: K.H. Sirag' (op het spieraam)

olieverf op doek, 24x29.5 cm (in lijst: 46.5x52.5 cm)

Conditie: enig oppervlakte vuil, verder in goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100