Lot 189
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Jean Marie Boomputte (1947)

The Best is Yet to Come

gesigneerd en getiteld 'Boomputte' (op de achterzijde)

olieverf op doek (zonder lijst), 50x50 cm

Conditie: uitstekende conditie