Lot 189
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018

Jean Marie Boomputte (1947)

The Best is Yet to Come

gesigneerd en getiteld 'Boomputte' (op de achterzijde)

olieverf op doek (zonder lijst), 50x50 cm

Conditie: uitstekende conditie

€ 500,00
€ 800,00
€ 300,00

Huidig bod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €