Lot 176
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Martin Diéterle (1935)

Rose et fleurs de champs

gesigneerd 'Martin Diéterle' (rechtsonder), gesigneerd, gedateerd en getiteld 'sept.79/Martin Diéterle' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 41x33 cm (in lijst: 45x37 cm)

Herkomst: Kunsthandel W. Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag

Conditie: uitstekende conditie

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80