Lot 20
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (eind 19e eeuw) (19x)

Diverse voorstellingen waaronder toneelscènes

waarvan sommige onduidelijk geresigneerd

6x gouache op papier, 1x aquarel op papier, 9x potlood op papier, 3x inkt op papier, 15,5x10 cm tot 30,5x41,5 cm

Conditie: verkleuring van het papier, foxing, watervlekken, minieme scheuring aan de zijkanten van het papier (alle zonder lijst)