Lot 192
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Pieter 't Hart (1925-1987)

Lente

gesigneerd 'PtH' (rechtsonder) en getiteld, gesigneerd en gedateerd 'P 't Hart. 10-3-'70' (op de achterzijde)

olieverf op board, 19x24.5 cm (in lijst: 23.5x29.5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 80,00
€ 120,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60