Lot 26
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Edgard Farasyn (1858-1938)

Figuren bij een woonwagen aan de bosrand

gesigneerd 'Edg. Farasyn' (rechtsonder) en getiteld 'Les forains' en 'Les ambulants' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 86x135 cm (met lijst: 100x150 cm)

Conditie: craquelé, verder in goede conditie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160