Lot 152
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Marguérite Hynckes-Zahn (1897-1978)

Een stilleven met schelpen

gemonogrammeerd 'MHZ' (rechtsonder)

olieverf op doek, 45x60 cm (met lijst 60x75 cm)

Conditie: in zeer goede staat

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650