Lot 188
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Kik Zeiler (1948)

Luthersche Diakonessen Inrichting in Amsterdam

gesigneerd en gedateerd 'Kik Zeiler '87' (rechtsonder) en '40/250' (linksonder)

drukwerk (zonder lijst), 26x38.5 cm

Conditie: uitstekende staat

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40