Lot 47
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Carl Wahler (1863-1931)

Riviertje in een vallei

gesigneerd 'CWahler' (linksonder)

olieverf op paneel, 19x30 cm (in lijst: 29.5x41.5 cm)

Conditie: minieme craquelé (linksboven), verder in zeer goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70