Lot 7
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Frank van Borselen en Jacoba van Beieren

op verso geschreven 'Aquarel door/D.A.Aarts/A1844' (rechtsboven)

potlood en aquarel op papier, 22x29 cm, (in lijst: 36.5x42.5 cm)

Conditie: foxing (middenlinks), verkleuring van papier, verder in goede staat

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40