Lot 19
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ph. Koelman (19e eeuw)

Italiaanse vrouw in blauwe japon

gesigneerd 'Ph Koelman Fc' (rechtsonder)

aquarel op papier, 33x23 cm (in lijst: 54x43 cm)

Conditie: Het papier is enigszins vergeeld, verder in goede conditie