Lot 94
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Vissersfamilie aan de waterkant

draagt naam 'Deventer A. fc'

olieverf op paneel, 24x32 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160