Lot 90
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Landweg met rustende reizigers en paarden

rechtsonder initialen F.D.

olieverf op paneel, 30x36 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160