Lot 87
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Marktdag op het stadsplein

linksonder onduidelijk get. en gedateerd 18..

olieverf op paneel, 29x23 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400