Lot 84
Nazomerveiling - augustus 2018
Hollandse School (rond 1800), manier van Pieter Barbiers II (1798-1848)

Boerderijen langs een bosweg

olieverf op paneel, 23,5x30 cm

Herkomst Kunsthandel Borzo, Den Bosch.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300