Lot 83
Nazomerveiling - augustus 2018
Omgeving Jan van Huchtenburgh (17/18e eeuw)

Ruiters in tentenkamp

olieverf op doek, 34x43 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700