Lot 82
Nazomerveiling - augustus 2018
Manier van Ph. Wouwerman (19e eeuw, mogelijk ouder)

Paarden bij de hoefsmid naast een huis

olieverf op doek, 34,5x43 cm

Het origineel van Wouwerman 'Der Scheck vor der Schmiede', te dateren 1656 - 60, hangt in de Gemäldegalerie Alte Meister in Kassel.

€ 500,00
€ 700,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600