Lot 190
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Simeoni (20e eeuw)

Mensen op straat

gesigneerd en gedateerd 'Simeoni 81' (linksonder)

olieverf op papier op board, 11,5x15,5 cm (in lijst: 22,5 x26 cm)

Conditie: in goede staat

€ 50,00
€ 100,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90