Lot 193
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Victor Linford (1940-2002)

Figuren in een surrealistisch landschap met rode zon

rechtsonder get. en gedateerd '75 '76

olieverf op board, 57x57 cm

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 2.000,00
€ 3.000,00