Lot 160
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003) (x27)

Diverse studies van honden, mensen, bloemen en geometrische ontwerpen (x27)

ongesigneerd en ongedateerd

potlood, acrylverf en inkt op papier, circa 20x20 cm

Conditie: papier is verkleurd, verder in goede staat

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40