Lot 171
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

gesigneerd en gedateerd 'Ton.Pape '68' (rechtsonder)

olieverf op doek (zonder lijst), 66x78 cm

Conditie: in goede staat

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50