Lot 170
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Compositie B

niet gesigneerd en gedateerd

olieverf op doek, 59x78.5 cm (in lijst: 65x84 cm)

Conditie: in goede staat

€ 80,00
€ 120,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120