Lot 162
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Abstract

gesigneerd 'T.Pape' (rechtsonder)

olieverf op papier, 47,5x36 cm, (in lijst: 68,5x55 cm)

Conditie: in goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50