Lot 166
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

gesigneerd 'T.Pape' (rechtsonder) en genummerd '2482' (linksonder)

olieverf op papier, 51,5x41 cm, (in lijst: 68x52,5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50