Lot 164
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

gesigneerd en gedateerd 'Ton. Pape '68' (rechtsonder)

olieverf op doek, 52x37,5 cm, (in lijst: 60x45 cm)

Conditie: in goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50