Lot 165
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Zonder titel, gesigneerd 'T.Pape' (rechtsonder) en genummerd '2713' (linksonder), olieverf op papier, 51x40,5 cm, (in lijst: 68x52,5 cm)

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50