Lot 163
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Zonder titel, gesigneerd 'T.Pape' (rechtsonder), olieverf op papier, 49,5x40 cm, (in lijst: 65x52,5 cm)

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50