Lot 156
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Versteende Arbeid

gesigneerd en gedateerd 'Ton. Pape '69' (rechtsonder)

olieverf op papier, 35x52 cm, (in lijst: 54x70 cm)

Conditie: in goede staat

€ 60,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30