Lot 158
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Poorten

gesigneerd en gedateerd 'Ton Pape '69' (rechtsonder)

olieverf op papier, 35,5x51,5 cm, (in lijst: 54x69,5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 60,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30