Lot 157
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Boomstam

gesigneerd en gedateerd 'Ton. Pape '71' (rechtsonder)

houtskool en kleurpotlood op papier, 34.5x36 cm (in lijst: 61x51 cm)

Conditie: in goede staat

€ 60,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30