Lot 167
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Zonder titel, gesigneerd op verso 'Ton Pape' (rechtsonder), droge penseel en olieverf op papier, 30x50 cm, (in lijst: 50.5x69 cm)

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50