Lot 159
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Labyrint

gesigneerd en gedateerd 'T. Pape '58' (rechtsonder)

olieverf op papier, 35x30 cm, (in lijst: 54x48 cm)

Conditie: in goede staat

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40