Lot 161
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ton Pape (1916-2003)

Compositie A, gesigneerd en gedateerd 'Ton. Pape '69' (rechtsonder), olieverf op papier, 25.5x41.5 cm (in lijst: 44.5x59.5 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40