Lot 155
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Nico Molenkamp (1920-1998)

Vrouw met kind

gesigneerd en gedateerd 'molenkamp. 59', (linksboven)

inkt op papier, 28x21 cm (in lijst: 41.5x34 cm)

Conditie:papier is verkleurd, verder in goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160