Lot 151
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ferry Slebe (1907-1994)

Stilleven met appels en een kan

gesigneerd 'Slebe' (linksboven)

olieverf op doek, 59x58 cm (met lijst: 76x67 cm)

Conditie: verfverlies door waterschade (linksboven), craquelé in de witte pigmenten

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160