Lot 178
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hans de Kanter (20e eeuw)

Hawk

gesigneerd, gedateerd en gemonogammerd in potlood '78/Hans de Kanter' (rechtsonder) en getiteld 'Hawk' (middenonder)

drukwerk (genummerd 2/5), 45x40 cm (in lijst: 61x56 cm)

Conditie: minieme verkleuring en minieme vouwing aan de randen, verder in goede staat.

€ 60,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30