Lot 183
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Niek van der Plas (1954)

Strandscène

gesigneerd 'van der Plas' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 28,5x38,5 cm (met lijst: 46,5x56,5 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder in goede staat

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375