Lot 72
Nazomerveiling - augustus 2018
Omgeving van Antonis Oberman (19e eeuw)

Paarden en schapen met een rustende herder bij een hek

olieverf op paneel, 70x101 cm

€ 700,00
€ 900,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600