Lot 67
Nazomerveiling - augustus 2018
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)

'Rogge oogsten'

gesigneerd en gedateerd 'G.F. van Schagen 1927' (linksonder) en In dorso getiteld en atelierstempel 'F. van Schagen, Laren'.

olieverf op doek, 59x79 cm (met lijst: 86x107 cm)

€ 500,00
€ 700,00