Lot 61
Nazomerveiling - augustus 2018
Manier van Louis van Soest (20e eeuw)

Een winterse berkenlaan

draagt naam 'Louis van Soest'

olieverf op doek, geplakt op board, 70x50 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140